Hakkımızda

Melekay.com sitesi neden açıldı?

Bildiğiniz gibi, günümüzde bilgiye ulaşmak hiç bu kadar hızlı olmamıştı. Haliyle devasa bilgi havuzunda bulunan bilgilerin hem doğruluğu hem de fayda sağlayıp sağlamadığı konusu ile karşı karşıyayız.

İşte bu noktada melekay.com sitesinin yapılmasına karar verdik. Web sitemizde Türkiye’de gezip görülmesi gereken yerlere, kamp yaşamına, karavanla seyahate, bisiklet, kayak, yamaç paraşütü, dağcılık ve denizcilik ile ilgili konulara yer veriyoruz. İlerleyen zaman içerisinde dünya genelinde seyahat edebileceğiniz yerler hakkında bilgilere de web sitemizden ulaşabileceksiniz.

Bilginin en güncel haline daha kolay ulaşabilmeniz için farklı bir yol izliyor olacağız. Bilginin kaynağına ulaşıp sizlere faydalı olabilecek şekilde yeniden düzenliyoruz. Web sitemizde vakit geçiren ziyaretçilerimiz faydalı bilgilere kolayca ulaşıyor olacaklar.

Yakında ingilizce dilinde de hizmet verecek olan tanıtım sitemiz, yurt dışından ülkemize gelecek turistler için de vazgeçilmez bir web sitesi haline gelecektir.

Sizlerin de desteğiyle; Türkiye’de pek çoğumuzun belki bilmediği yerlerin tanıtımını yapmak, bir çoğumuzun yapmak isteyip de ertelediği konularda cesaret veren bir site olmak amacındayız. 

Bize nasıl destek olabilirsiniz?

  • Web sitemiz için rehber yazar olarak belirli bir ücret karşılığında yazılarınızla destek olabilirsiniz. Buraya tıklayarak rehber yazarlık başvurusu yapabilirsiniz.
  • Web sitemizde bulunan bazı kategorilere ücretsiz olarak kısa yazılarınızla destek olabilirsiniz.
  • Abone olup görüşlerinizi bizimle paylaşarak bizi destekleyebilirsiniz. Abone olmak için tıklayınız.