Reklam ve Sponsorluk

Melekay.com internet sitesi; insanların gezip gördüğü yerler, tecrübe ettiği konular hakkında sizlere faydalı olacak, mümkün olduğunca nesnel bilgiler sunan bir sitedir.

Deneyim sahibi insanların desteğiyle büyüyen internet sitemizde, ürün ve hizmetlerinizi yolculuk yapmaktan zevk alan, yeni yerleri ve şeyleri deneyimlemek isteyen okuyucu kitlemize tanıtmak ister misiniz?

Bunun yapabilmeniz için sizlere 5 adet reklam ve sponsorluk modeli sunmaktayız.

Banner Reklamlar

Web sitemizin ana sayfasında ve yazı sayfalarında bulunan yan, üst ve alt alanlara Banner olarak reklam verebilirsiniz.

Reklam süreleri; haftalık, 15 günlük, aylık ve 3 aylık seçenekleri kapsamaktadır. Reklam ölçüleri; 728×90 | 300×250 | 600×300 | 300×600 şeklindedir.

Değerlendirme Yazısı / Videosu

Ürün veya hizmetinizi deneyimleyerek konu hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı ve videosu hazırlayabiliriz. Bu yazı ve video melekay.com internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacaktır.

Sponsorluk

Yapacağımız bir seyahatte, katılacağımız bir etkinlikte ya da yolculuklarda kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz. Böyle bir durumda yolculuk hikayelerini yazılarımızda, videolarımızda ve sosyal medya hesaplarımızda yapacağımız paylaşımlarda, sponsorluğunuzdan bahsederek markanızın tanıtımına katkı sağlayabiliriz.

Tanıtım Yazısı  

Sizin tarafınızdan hazırlanan en fazla 300 kelime uzunluğunda bir tanıtım yazısını “içeriklerimiz ile uyumlu olmak koşuluyla” Listeler” bölümünde yayınlayabiliriz.

Backlink & SEO Metinleri & Marka ismi

Daha önceden yazılmış içerikleriniz ya da yeni hazırlanmış olduğunuz bir sayfanıza, sitenize ait link, ürün veya hizmetlerine süresiz olarak yer verebiliriz.